Dziękujemy za ofiary składane na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierającej kształcenie uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 1121 zł i 70 gr. Bóg zapłać za Waszą ofiarność!


Poszukujemy kandydatów na ministrantów. Zgłoszenia można dokonać w zakrystii. Termin pierwszego spotkania kandydatów podamy w późniejszym terminie.


Młodzież, która w poprzednim roku przygotowywała się do bierzmowania, zapraszamy na spotkanie w poniedziałek, 24 października, o godz. 19:00 w kościele.


Kandydatów do bierzmowania, świadków oraz rodziców kandydatów zapraszamy na spowiedź przed uroczystością bierzmowania w środę, 26 października, o godz. 18:45. W trakcie uroczystości bierzmowania nie będzie możliwości spowiedzi.


W piątek, 28 października, o godz. 17:00 ks. bp Piotr Greger udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. W związku z bierzmowaniem nie będzie Mszy św. o godz. 18:00.


Młodzież, która chce rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania w tym roku, zapraszamy na spotkanie informacyjne dzisiaj o godz. 18:45 do kawiarenki.


W kościele wyłożone są kartki wypominkowe, które po wypełnieniu prosimy składać w zakrystii. Wypominki można składać również poprzez naszą stronę internetową, na której znajduje się odpowiedni formularz. Zachęcamy do wypisywania imion zmarłych, których będziemy polecać w modlitwie różańcowej przez cały listopad oraz na Mszach św. Rocznych w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 18:00.


W najbliższy piątek i niedzielę będziemy gościć ks. bpa Piotra Gregera na wizytacji kanonicznej naszej parafii. Zapraszamy do udziału wg następującego programu:
Piątek
– o godz. 16:00 w kawiarence spotkanie ks. bpa Piotra z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św. oraz z młodzieżą, która w tym roku rozpoczyna przygotowanie do bierzmowania;
– o godz. 17:00 w kościele liturgiczne wprowadzenie Księdza Biskupa i Msza Święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania.
Niedziela
– po Mszy św. o godz. 9:00 w kaplicy Matki Bożej spotkanie z grupą synodalną, Kręgiem Biblijnym i uczestnikami Katechezy dla Dorosłych, Letniej Szkoły Biblijnej i Letniej Szkoły Duchowości. Na spotkanie zapraszamy również przedstawicieli Klubu Seniora, Róż Różańcowych i Apostolstwa Dobrej Śmierci;
– po Mszy św. o godz. 11:00 w kościele błogosławieństwo małych dzieci i matek oczekujących potomstwa;
– o godz. 15:30 w kawiarence spotkanie z parafialną Radą Duszpasterską i parafialną Radą ds. Ekonomicznych;
– o godz. 17:15 w kościele nabożeństwo różańcowe połączone z modlitwą za zmarłych. Na nabożeństwo szczególnie zapraszamy Róże Różańcowe, Apostolstwo Dobrej Śmierci oraz Klub Seniora.