1. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkania w tym tygodniu. Jedna grupa spotyka się w poniedziałek o godzinie 19:00, a druga w środę o tej samej porze. Oba spotkania odbędą się w sali Duszpasterstwa Szkół Średnich na parterze naszego kościoła.

2. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w środę, 15 listopada, o godz. 19:00 w bibliotece parafialnej.

3. Przez cały miesiąc listopad można zapisywać imiona zmarłych na kartkach wypominkowych. Wypełnione prosimy przynosić do zakrystii naszego kościoła przed rozpoczęciem lub po zakończeniu Mszy Świętych. Wypominki można zamawiać także drogą internetową.

4. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych na rok 2024. Można to zrobić w zakrystii naszego kościoła oraz korzystając z Internetu.

5. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku obok kaplicy Matki Bożej dostępny jest m.in. najnowszy numer Gościa Niedzielnego.

6. Przypominamy, że w każdą niedzielę i święta nakazane w naszym kościele odprawiana także jest Msza święta o godz. 19:30. Początkowo wprowadzona jako dodatkowa, obecnie ma już swoje stałe miejsce w niedzielnym rozkładzie liturgicznym naszej parafii.

7. Obchody liturgiczne w nadchodzącym tygodniu:
– w poniedziałek: Wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski;
– w środę: Wspomnienie św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła (OP);
– w piątek: Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;
– w sobotę: Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.

Naszym Drogim Parafianom życzymy wszelkiego dobra na nadchodzące dni tygodnia!

Ojcowie Dominikanie