Uwaga! Zmiana numeru tel. Klasztoru! Nowy numer: 33 825 10 29. Numery wewn. pozostają bez zmian

1. W dzisiejszą niedzielę, 22 października, młodzież z naszego duszpasterstwa przeprowadza kolejną akcję: tym razem jest to sprzedaż zniczy. Zgromadzone pieniądze zostaną przeznaczone na potrzeby duszpasterstwa.

2. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkania w tym tygodniu. Jedna grupa spotyka się z o. Wojciechem w poniedziałek o godzinie 19.00, a druga z o. Maciejem w środę o tej samej porze. Oba spotkania odbędą się w sali Duszpasterstwa Szkół Średnich na parterze naszego kościoła.

3. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w środę, 25 października, o godz. 19:00 w bibliotece parafialnej.

4. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe. Na modlitwie spotykamy się od poniedziałku do soboty o godz. 17:15.

5. Zachęcamy do wypełniania kartek wypominkowych. Wypełnione prosimy przynosić do zakrystii naszego kościoła przed rozpoczęciem lub po zakończeniu Mszy Świętych.

6. Nadal zachęcamy do zapoznania się z inicjatywą spotkań małżeńskich w ramach ruchu Ekipy Notre–Dame. Ulotki oraz plakaty znajdują się w kruchcie kościoła. O szczegóły można zapytać także o. Wojciecha.

7. Zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych na rok 2024. Można to zrobić w zakrystii naszego kościoła oraz korzystając z internetu.

8. Zapraszamy do pobrania na smartfony darmowej aplikacji Dominikanie Ustroń. W aplikacji można znaleźć aktualny grafik spowiedzi, ogłoszenia, intencje Mszy św., bezpośredni link transmisji na żywo oraz inne przydatne informacje. Można ją pobrać poprzez wczytanie kodów dostępnych na plakacie przy wejściu do naszego kościoła, a także w Sklepie Play na urządzenia z Androidem lub App Store dla właścicieli iPhone’ów.

9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Na stoliku obok kaplicy Matki Bożej dostępny jest m.in. najnowszy numer Gościa Niedzielnego.

10. Obchody liturgiczne w nadchodzącym tygodniu:
– w sobotę: Święto świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

11. Wydarzenia nadchodzącego tygodnia:
– w niedzielę (22 X) po Mszach św. do nabycia zniczy (wsparcie duszpasterstwa młodzieży),
– od pon. do sob. o godz. 17:15 nabożeństwo różańcowe,
– w poniedziałek o godz. 19:00 w w sali Duszpasterstwa Szkół Średnich spotkanie przygotowujące do bierzmowania,
– w środę o godz. 19:00 w w sali Duszpasterstwa Szkół Średnich spotkanie przygotowujące do bierzmowania,
– w środę o godz. 19:00 w bibliotece Krąg Biblijny.

Życzymy Wam wszelkiego dobra na nadchodzące dni tygodnia!

Ojcowie Dominikanie