W środę, 3 maja, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, dzień odpustu w naszej parafii. Msze św. według porządku niedzielnego. Tradycyjnie w dniu festynu przed południem będzie można nabyć kołacze przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich. Po popołudniu zapraszamy na Festyn Rodzinny, który rozpocznie się o godz. 15:00. Zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania. Przygotowaliśmy wiele atrakcji szczególnie dla dzieci. Dochód z festynu zostanie przeznaczony na remont dachu naszego kościoła.


Przez cały maj od poniedziałku do soboty (oprócz 3 maja), zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17:30.


W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź przed Mszą św. o godz. 8:00 i po południu od godziny 17:00 do 18:00. Przed południem odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. W sobotę po Mszy św. o godz. 8:00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.


Zmiana tajemnic Żywego Różańca w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 7:00.