Odwiedzamy naszych parafian w soboty i niedziele od godz. 14:00,  w pozostałe dni tygodnia od godz. 15:00.

według nazw ulic
ul. Agrestowa – 7.01 od godz. 14:00
ul. Beskidzka – 12.01 od godz. 15:00
ul. Brzoskwiniowa – 7.01 od godz. 14:00
ul. Choinkowa – 10.01 od godz. 15:00
ul. Cieszyńska – 30.12 od godz. 15:00
ul. Cinciały – 29.12 od godz. 15:00
ul. Czereśniowa – 7.01 od godz. 14:00
ul. Daszyńskiego – 8.01 od godz. 14:00
ul. Długa – 10.01 od godz. 15:00
ul. Dominikańska – 13.01 od godz. 15:00
ul. Fabryczna – 9.01 od godz. 15:00
ul. Folwarczna – 30.12 od godz. 15:00
ul. Jabłonowa – 4.01 od godz. 15:00
ul. Jasna – 6.01 od godz. 14:00
ul. Jaśminowa – 8.01 od godz. 14:00
ul. Kaczeńców – 9.01 od godz. 15:00
ul. Katowicka – 2.01 od godz. 15:00
ul. Komunalna – 30.12 od godz. 15:00
ul. Kozakowicka – 28.12 od godz. 15:00
ul. Kuźnicza – 7.01 od godz. 14:00
ul. Kwiatowa – 30.12 od godz. 15:00
ul. Laskowa – 2.01 od godz. 15:00
Leśny Zakątek 100 – 4.01 od godz. 15:00
ul. Malinowa – 7.01 od godz. 14:00
ul. Miła – 8.01 od godz. 14:00
ul. Nad Bładnicą – 11.01 od godz. 15:00
ul. Obrzeżna – 30.12 od godz. 15:00
ul. Orzechowa w Hermanicach – 9.01 od godz. 15:00
ul. Orzechowa na Równi – 29.12 od godz. 15:00
ul. Osiedlowa w Hermanicach – 4.01 od godz. 15:00
ul. Osiedlowa w Kozakowicach – 29.12 od godz. 15:00
ul. Osiedlowa na Równi – 29.12 od godz. 15:00
ul. Owocowa – 12.01 od godz. 15:00
ul. Porzeczkowa – 2.01 od godz. 15:00
ul. Przelotowa – 29.12 od godz. 15:00
ul. Pszenna – 29.12 od godz. 15:00
ul. Rolnicza – 28.12 od godz. 15:00
ul. Różana – 6.01 od godz. 14:00
ul. Siewna – 10.01 od godz. 15:00
ul. Skoczowska (oprócz 100) – 5.01 od godz. 15:00
ul. Skoczowska 100 – 4.01 od godz. 15:00
ul. Skrajna – 29.12 od godz. 15:00
ul. Sosnowa – 2.01 od godz. 15:00
ul. Stellera – 6.01 od godz. 14:00
ul. Sztwiertni – 3.01 od godz. 15:00
ul. Urocza – 11.01 od godz. 15:00
ul. Wałowa – 29.12 od godz. 15:00
ul. Wesoła – 28.12 od godz. 15:00
ul. Wiśniowa – 7.01 od godz. 14:00
ul. Wodna – 12.01 od godz. 15:00
ul. Wspólna – 6.01 od godz. 14:00

według daty
28 grudnia (środa) od godz. 15:00 – ul. Kozakowicka, Rolnicza, Wesoła
29 grudnia (czwartek) od godz. 15:00 – ul. Cinciały, Orzechowa na Równi, Osiedlowa w Kozakowicach, Osiedlowa na Równi, Przelotowa, Pszenna, Skrajna, Wałowa
30 grudnia (piątek) od godz. 15:00 – ul. Cieszyńska, Folwarczna, Komunalna, Kwiatowa, Obrzeżna
2 stycznia (poniedziałek) od godz. 15:00 – ul. Katowicka, Laskowa, Porzeczkowa, Sosnowa
3 stycznia (wtorek) od godz. 15:00 – ul. Sztwiertni
4 stycznia (środa) od godz. 15:00 – ul. Jabłonowa, Osiedlowa w Hermanicach, Skoczowska 100 (Leśny Zakątek),
5 stycznia (czwartek) od godz. 15:00 – ul. Skoczowska
6 stycznia (piątek) od godz. 14:00 – ul. Różana, Jasna, Stellera, Wspólna
7 stycznia (sobota) od godz. 14:00 – ul. Agrestowa, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Kuźnicza, Malinowa, Wiśniowa
8 stycznia (niedziela) od godz. 14:00 – ul. Daszyńskiego, Jaśminowa, Miła
9 stycznia (poniedziałek) od godz. 15:00 – ul. Fabryczna, Kaczeńców, Orzechowa w Hermanicach
10 stycznia (wtorek) od godz. 15:00 – ul. Choinkowa, Długa, Siewna
11 stycznia (środa) od godz. 15:00 – ul. Nad Bładnicą, Urocza
12 stycznia (czwartek) od godz. 15:00 – ul. Beskidzka, Owocowa, Wodna i kolęda uzupełniająca
13 stycznia (piątek) od godz. 15:00 – ul. Dominikańska i kolęda uzupełniająca