Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent, czas przygotowania do Bożego Narodzenia oraz czas rozpoczynający nowy Rok Liturgiczny.


Zapraszamy na Msze św. roratnie od poniedziałku do piątku o godz. 18:00. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci i młodzieży.


W naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które potrwają do środy. Rekolekcje poprowadzi o. Benedykt Malewski OP. Msze św. z naukami od poniedziałku do środy o godz. 8:00 i 18:00. W tych dniach również nasza wspólnota klasztorna rozpoczyna swoje doroczne rekolekcje, dlatego prosimy o modlitwę w naszej intencji. W związku z rekolekcyjnym skupieniem do środy zajęcia duszpasterskie i dyżur w kancelarii są odwołane.


Przy schodach prowadzących do zakrystii są już dostępne świece wigilijne oraz poświęcone opłatki, które możemy nabywać na wigilijny stół. Dochód ze świec jest przeznaczony na pomoc dla ubogich. Bóg zapłać!


W czwartek o godz. 19:00 zapraszamy na katechezę z Ojcami Kościoła. Temat: Jak świętowano niedzielę w czasach Ojców Kościoła? Spotkanie odbędzie się w klasztorze.


W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź przed Mszą św. o godz. 8:00 i po południu od godziny 17:00 do 18:00. W piątek przed południem odwiedzimy naszych chorych parafian. W sobotę po Mszy św. o godz. 8:00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.


Zmiana tajemnic Żywego Różańca w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 7:00.


W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.


Osoby które chciałyby ofiarować choinki do kościoła prosimy o pozostawienie kontaktu w zakrystii. Bóg zapłać!