W tym tygodniu kończą posługę w naszej parafii o. Józef Klimurczyk, o. Wojciech Czwichocki i o. Marek Domeradzki. O. Józef rozpocznie pracę duszpasterską w naszym klasztorze w Lublinie, o. Wojciech we Wrocławiu, a o. Marek będzie pracować w naszej nowej parafii w Łodzi. Ojcom dziękujemy za dobro, które pozostawiają w naszej parafii.


W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź przed Mszą św. o godz. 8.00 i po południu od godziny 17.00 do 18.00. W okresie wakacyjnym naszych chorych parafian odwiedzimy z posługą sakramentalną po wcześniejszym powiadomieniu i ustaleniu terminu z naszymi ojcami. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.


Zmiana tajemnic Żywego Różańca w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00.


W następną niedzielę członkowie Fundacji św. Antoniego będą przed kościołem zbierać ofiary na pomoc dla najuboższych i bezdomnych mieszkańcom naszego miasta. Bóg zapłać za wsparcie!


W poniedziałek zapraszamy na Letnią Szkołę Biblijną. Zajęcia Szkoły Biblijnej potrwają do piątku. Tegoroczną edycję Szkoły Biblijnej poprowadzi Ks. dr hab. Marcin Kowalski. Ks. Marcin Kowalski jest jedynym Polakiem, który jest członkiem Papieskiej Komisji Biblijnej. Tegoroczna Szkoła Biblijna będzie poświęcona Listom św. Pawła. Koszt uczestnictwa w wykładach 180 zł. Zapisy w zakrystii lub poprzez naszą stronę internetową. Dodatkowe informacje na naszej stronie internetowej i profilu facebookowym. W zajęciach Szkoły Biblijnej będzie można wziąć udział również za pośrednictwem internetu, ale tylko po wcześniejszym zapisaniu się.


W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Danutę Teterę. Wieczne odpoczywanie racz Jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Jej świeci na wieki wieków. Amen.