W związku z upływem kadencji Parafialnych Rad Duszpasterskich ksiądz bp Roman Pindel postanowił, że kadencja Rady Duszpasterskiej w naszej parafii zakończy się 14 lutego br. W skład Rady Duszpasterskiej wchodzą osoby z mianowania przez proboszcza i z wyboru przez parafian. Wybory do nowej Rady Duszpasterskiej odbędą się 27 lutego po każdej Mszy św. Do 20 lutego, w zakrystii można podawać kandydatury naszych parafian, spośród których zostaną wybrane osoby do nowej Rady Duszpasterskiej.


Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się w naszej parafii do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się w poniedziałek o godzinie 19.00 w kościele. O. Marek zaprasza na spotkanie wszystkich uczestników (dwie przygotowujące się grupy).


W następną niedzielę, 30 stycznia o godz. 16.00, zapraszamy na Msze św. kolędową w intencji naszych parafian z ulic: Fabrycznej, Kaczeńców, Siewnej, Długiej, Uroczej, Choinkowej, Beskidzkiej, Nad Bładnicą, Dominikańskiej.