Przy schodach prowadzących do zakrystii są dostępne poświęcone opłatki, które możemy nabywać na wigilijny stół. Do opłatków dołączona jest modlitwa, którą można wykorzystać w czasie wieczerzy wigilijnej. Nie ma już niestety świec Caritasu.


Stowarzyszenie Ponad granicami zaprasza do świetlicy na przedświąteczny kiermasz własnoręcznie wykonanych ozdób świątecznych. Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na działalność Stowarzyszenia.


Zapraszamy na dodatkową spowiedź przedświąteczną w środę i czwartek: rano od 7.30 do 8.30 i po południu od 17.00. Spowiedź w wigilię od godz. 7.30 do godz. 9.30.


W wigilię „Pasterka” w naszym kościele o godz. 22.00 i o 24.00. W Uroczystość Bożego Narodzenia pierwsza Msza św. o godz. 9.00.


Ksiądz Biskup udziela wszystkim wiernym przebywającym na terenie diecezji Bielsko-Żywieckiej dyspensy od zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek, 31 grudnia 2021 r.


ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE 2021/2022. W tym roku ze względu na panującą epidemię odwiedziny kolędowe odbędą się w innej niż do tej pory formie.

Pierwszą formą będzie możliwość przyjęcia kolędy po indywidualnym zgłoszeniu. Przy wyjściu z kościoła można zapisać się na kolędę, wypełniając kartkę ze zgłoszeniem kolędy. Kartkę prosimy wrzucić do znajdującej się w kruchcie kościoła skrzynki. Kolędę można zgłosić również w zakrystii lub poprzez naszą stronę internetową.  Prosimy o zgłaszanie kolędy do 24 grudnia.

Drugą możliwością będzie udział we Mszy św., na której będziemy modlić się w intencji mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii. Msze będą odprawiane we wszystkie niedziele stycznia o godz. 16.00. Plan kolędy i zaproszenie mieszkańców poszczególnych ulic parafii na Msze św. niedzielne o godz. 16.00 zostanie podany w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Ofiary z kolędy przeznaczone zostaną na ikony do naszego kościoła.


Dziękujmy za przestrzeganie przepisów epidemiologicznych w naszym kościele. Osoby po szczepieniu prosimy o zapisanie się w zakrystii lub poprzez internet na listę stałych uczestników liturgii.


W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Henryka Słabego. Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci na wieki wieków. Amen.