Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby Fundacji św. Antoniego. W ubiegłą niedzielę Fundacja zebrała 2637 zł. Bóg zapłać za Waszą ofiarność!


W poniedziałek, 13 grudnia zapraszamy na nabożeństwo fatimskie o godz. 17.00. Intencje do Matki Bożej można składać w zakrystii lub do skrzynki w kościele. W tych intencjach będziemy modlić się w czasie nabożeństwa oraz na Mszy św. o godz. 18.00.


Zapraszamy na Msze św. roratnie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci i młodzieży. W sobotę zapraszamy na Roraty z dominikańską scholą o 6.30.


Przy schodach prowadzących do zakrystii są dostępne poświęcone opłatki, które możemy nabywać na wigilijny stół. Do opłatków dołączona jest modlitwa, którą można wykorzystać w czasie wieczerzy wigilijnej.


Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w adoracji Najświętszego Sakramentu w nocy z piątku na sobotę.


Stowarzyszenie Ponad granicami zaprasza na przedświąteczny kiermasz własnoręcznie wykonanych ozdób. Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na działalność Stowarzyszenia.


ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE 2021/2022. W tym roku ze względu na panującą epidemię odwiedziny kolędowe odbędą się w innej niż do tej pory formie.

Pierwszą formą będzie możliwość przyjęcia kolędy po indywidualnym zgłoszeniu. Przy wyjściu z kościoła można zapisać się na kolędę, wypełniając kartkę ze zgłoszeniem kolędy. Kartkę prosimy wrzucić do znajdującej się w kruchcie kościoła skrzynki. Kolędę można zgłosić również w zakrystii lub poprzez naszą stronę internetową.  Prosimy o zgłaszanie kolędy do 24 grudnia.

Drugą możliwością będzie udział we Mszy św. , na której będziemy modlić się w intencji mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii. Msze będą odprawiane we wszystkie niedziele stycznia o godz. 16.00. Plan kolędy i zaproszenie mieszkańców poszczególnych ulic parafii na Msze św. niedzielne o godz. 16.00 zostanie podany w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Ofiary z kolędy przeznaczone zostaną na ikony do naszego kościoła.


W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Krystynę Moj i Wandę Jaworską. Wieczne odpoczywanie racz Im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Im świeci na wieki wieków. Amen.