Dziękujemy za ofiary składane na pomoc poszkodowanym w ulewach. Zebraliśmy 1182 zł. Bóg zapłać!


Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w adoracji Najświętszego Sakramentu w nocy z piątku na sobotę.


Zapraszamy na Letnią Szkołę Duchowości Chrześcijańskiej, którą poprowadzi o. Dominik Jurczak OP. Temat tegorocznej Szkoły Duchowości: „Jak modlić się na Mszy Św.?”  Termin: od 29 do 31.08. Zapisy w zakrystii lub poprzez naszą stronę internetową. W zajęciach będzie można uczestniczyć również poprzez internet. Dodatkowe informacje na naszej stronie internetowej i profilu facebookowym.


Dzisiaj po Mszach św. przed kościołem kwestują przyjaciele i rodzina chorego na nowotwór kości kręgosłupa Grzegorza Dziadka. Grzegorz Dziadek ma 26 lat, mieszka w Ustroniu, jest ojcem małej Zosi. Celem zbiórki jest bardzo kosztowna, ale ratująca życie, operacja usunięcia guza z kręgosłupa w klinice w Dreźnie. Bóg zapłać za Waszą ofiarność! Szczegółowe informacje i możliwość wpłaty na ten cel również poprzez link na naszym profilu facebookowym.


W naszej bibliotece można skorzystać dzisiaj z bezpłatnej z pomocy Biura Narodowego Spisu Powszechnego. Biuro spisowe będzie otwarte od godz. 9.00 do 16.00. Zapraszamy!


Dzisiaj w godz. od 8.00 do 18.00 przy naszym kościele działa mobilny punkt szczepień przeciw COVID-19. Można zaszczepić się jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson lub dwudawkową szczepionką Pfizer. W związku z trwającą epidemią i brakiem skutecznego lekarstwa apelujemy o poddawanie się szczepieniom dla dobra całej społeczności. Osoby po szczepieniu prosimy o zapisanie się w zakrystii lub poprzez internet na listę stałych uczestników liturgii. Mając w pamięci osoby zmarłe na koronawirusa z naszej parafii i naszego miasta i tych, którzy bardzo ciężko przechodzili zakażenie, zachęcamy do szczepienia się przeciw COVID.