Od najbliższego poniedziałku wracamy do spowiadania według grafiku sprzed pandemii. Spowiadać będziemy w konfesjonale od poniedziałku do soboty w godz. 7:40-7:55, 17:40-17:55. W niedzielę rozpoczynamy spowiedź 20 min. przed każdą Mszą św. W Pierwszy Piątek miesiąca wieczorna spowiedź od godz. 17:00.


W związku z odejściem z naszej parafii pana organisty szukamy osoby, która mogłaby grać na liturgii. Prosimy o pomoc w znalezieniu nowego organisty lub organistki.


W najbliższym czasie o. Stanisław i o. Jacek kończą posługę duszpasterską w naszej parafii. Życzymy im Bożego błogosławieństwa na nowych placówkach: o. Stanisławowi w Borku Starym, a o. Jackowi w Tarnobrzegu.


W naszej wspólnocie parafialnej i klasztornej witamy o. Krzysztofa Parola i o. Wilhelma Lapelisa. Życzymy im potrzebnych łask Bożych na nowym miejscu.


W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Z powodu epidemii naszych chorych parafian odwiedzimy z posługą sakramentalną po wcześniejszym powiadomieniu i ustaleniu terminu z naszymi ojcami. W sobotę po Mszy św. o godz. 8:00 Nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.


Zmiana tajemnic Żywego Różańca w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 7:00.


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami duszpasterskimi na wakacje. W dniach 12-16 lipca polecamy intensywny kurs języka angielskiego. W zakrystii można zapisać się na Letnią Szkołę Biblijną, która odbędzie się od 26 do 30 lipca. Temat: Życie i Listy Apostoła Pawła, część 1. Tegoroczną edycję Szkoły Biblijnej poprowadzi ks. dr hab. Marcin Kowalski. Zapraszamy również na II edycję Letniej Szkołę Duchowości Chrześcijańskiej, którą poprowadzi o. dr Dominik Jurczak OP. Temat tegorocznej Szkoły Duchowości: Jak modlić się na Mszy św.? Termin: 29-31 sierpnia. Koszt uczestnictwa: 100 zł. Zapisy w zakrystii lub poprzez naszą stronę internetową. Dodatkowe informacje na naszej stronie internetowej i profilu facebookowym.


Bardzo dziękujemy za ofiary składane na tacę, do skrzynki w kościele, poprzez Internet na e-tace i przelewem tradycyjnym. Bóg zapłać!