Według nowych zasad epidemiologicznych od następnej niedzieli w naszym kościele może przebywać ponad 400 osób. Do tej liczby nie wlicza się osób zaszczepionych. Osoby po szczepieniu prosimy o zapisanie się w zakrystii lub poprzez Internet na listę stałych uczestników liturgii. W związku ze znacznym zwiększeniem limitów nie trzeba już zapisywać się na Msze św. w naszym kościele. Wszystkim dziękujemy za zrozumienie i stosowanie się do dotychczasowych ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa.


Zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi. Dyżur spowiedzi trwa codziennie przez sześć godzin od poniedziałku do soboty od godz. 9:00 do 12:00 i od 15:00 do 18:00. Od poniedziałku, 28 czerwca, wracamy do spowiadania przed Mszą św. w konfesjonale.


W związku z odejściem z naszej parafii pana organisty szukamy osoby, która mogłaby grać na liturgii. Prosimy o pomoc w znalezieniu nowego organisty lub organistki.


W najbliższym czasie o. Stanisław Obara kończy posługę duszpasterską w naszej parafii. Ojcu Stanisławowi życzymy Bożego błogosławieństwa na nowej placówce w Borku Starym.


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami duszpasterskimi na wakacje. W dniach 12-16 lipca polecamy intensywny kurs języka angielskiego. W zakrystii można zapisać się na Letnią Szkołę Biblijną, która odbędzie się od 26 do 30 lipca. Temat: Życie i Listy Apostoła Pawła, część 1. Tegoroczną edycję Szkoły Biblijnej poprowadzi ks. dr hab. Marcin Kowalski. Zapraszamy również na II edycję Letniej Szkołę Duchowości Chrześcijańskiej, którą poprowadzi o. dr Dominik Jurczak OP. Temat tegorocznej Szkoły Duchowości: Jak modlić się na Mszy św.? Termin: 29-31 sierpnia. Koszt uczestnictwa: 100 zł. Zapisy w zakrystii lub poprzez naszą stronę internetową. Dodatkowe informacje na naszej stronie internetowej i profilu facebookowym.


Bardzo dziękujemy za ofiary składane na tacę, do skrzynki w kościele, poprzez Internet na e-tace i przelewem tradycyjnym. Bóg zapłać!