W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną prosimy, aby na Msze św. w sobotę o godz. 18:00 i Msze św. w niedzielę zapisywać się poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej lub telefonicznie (789 317 173). Wszystkim dziękujemy za zrozumienie i stosowanie się do dotychczasowych ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa.


Zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi. W tym tygodniu dyżur spowiedzi w godz. od 9:00 do 12:00 i od 15:00 do 18:00.


Bardzo dziękujemy za ofiary składane na tacę, do skrzynki w kościele, poprzez Internet na e-tace i przelewem tradycyjnym. Bóg zapłać!


Młodzież, która w ubiegłym roku szkolnym przygotowywała się do sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 29 kwietnia, o godz. 19:00 w kościele. Sakrament Bierzmowania w naszej parafii zostanie udzielony w sobotę, 1 maja, o godz. 11:30. W związku z obowiązującymi nas limitami we Mszy św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania mogą wziąć udział tylko kandydaci do bierzmowania i ich świadkowie. Szczegółowe informacje na spotkaniu.


W sobotę po Mszy św. o godz. 8:00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.


Zmiana tajemnic tajemnic Żywego Różańca w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 7:00.


W ubiegłym tygodniu zmarł w klasztorze w Borku Starym o. January Pusz, który wiele lat pracował w naszej parafii. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.