W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną prosimy, aby na Msze św. w sobotę o godz. 18:00 i Msze św. w niedzielę zapisywać się poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej lub telefonicznie (789 317 173). Wszystkim dziękujemy za zrozumienie i stosowanie się do dotychczasowych ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa.


Spotkanie dla dzieci, które przystąpią w tym roku do I Komunii św. w naszej parafii, odbędzie się w czwartek, 22 kwietnia, o godz. 19:00 w kościele. Ze względów epidemiologicznych prosimy, aby na spotkanie przyszedł tylko jeden z rodziców. Na spotkaniu zostaną poświęcone książeczki.


Młodzież, która w ubiegłym roku szkolnym przygotowywała się do sakramentu bierzmowania, zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w czwartek, 29 kwietnia, o godz. 19:00 w kościele. Sakrament Bierzmowania w naszej parafii zostanie udzielony w sobotę, 1 maja, o godzinie 11:30. Szczegółowe informacje na spotkaniu.


W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jana KĄSEK. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków. Amen.