Zapraszamy na Rekolekcje Wielkopostne dla ogółu wiernych. Rekolekcje poprowadzi o. Przemysław Ciesielski, dominikanin z klasztoru w Katowicach. Od poniedziałku do środy Msze św. z naukami rekolekcyjnymi o godz. 8:00 i 18:00. W rekolekcjach można brać udział również poprzez Internet.


Za tydzień Niedziela Palmowa. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie palm.


Dziękujemy wszystkim, którzy składają ofiary na potrzeby naszej parafii. Dziękujemy również za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Bóg zapłać!


Zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi. Dyżur spowiedzi trwa codziennie przez sześć godzin od poniedziałku do soboty od godz. 9:00 do 12:00 i od 15:00 do 18:00. W związku z epidemią prosimy o nieodkładanie spowiedzi na ostatnie dni Wielkiego Postu. Z powodu ograniczeń epidemiologicznych nie będziemy mogli wówczas wyspowiadać wszystkich zgłaszających się penitentów. Ze względu na to, że ojciec pełniący dyżur spowiedzi po południu, odprawia Mszę św. wieczorem, prosimy również, żeby spowiedzi nie planować tuż przed godziną 18:00, gdyż będący na dyżurze ojciec może nie zdążyć, wyspowiadać wszystkich przychodzących w tym czasie.


Zapisy na Mszę św. w Wielki Czwartek, Drogę Krzyżową i nabożeństwo Wielkopiątkowe oraz Mszę św. w Wigilię Paschalną rozpoczniemy w środę, 24 marca, od godz. 19:00. Zapisy na Niedzielę Zmartwychwstania i Poniedziałek Wielkanocny rozpoczniemy od niedzieli, 28 marca, od godz. 19:00. Jesteśmy świadomi, że z powodu ograniczeń epidemiologicznych nie wszyscy chętni będą mogli wejść do naszego kościoła. Zachęcamy do przeżycia nabożeństw i Mszy św., korzystając z transmisji na naszym kanale YouTube.


W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Cecylię Pilch i Janinę Staniek. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Amen.