Dzisiaj w kruchcie kościoła można złożyć ofiarę na pomoc misjonarzom z Afryki (dzieło Ad gentes). Bóg zapłać!


Przy schodach prowadzących do zakrystii są do nabycia wielkanocne baranki Caritas, z których dochód przeznaczony jest na pomoc ubogim.


Zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi. Dyżur spowiedzi trwa codziennie przez sześć godzin od poniedziałku do soboty od godz. 9:00 do 12:00 i od 15:00 do 18:00.


Przypominamy, że w związku z trudną sytuacją epidemiologiczną w naszym kościele może przebywać jednocześnie 60 osób. Prosimy, aby zapisywać się na Msze św. niedzielne poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej lub telefonicznie (789 317 173) w godz. 9-17 (od pon. do sob.). Wszystkim dziękujemy za zrozumienie i stosowanie się do dotychczasowych ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa.


Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 16:30 i o godz. 17:30. Uczestnicy Drogi Krzyżowej mogą uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.


W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 17:15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.


W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Z powodu epidemii naszych chorych parafian odwiedzimy z posługą sakramentalną po wcześniejszym powiadomieniu i ustaleniu terminu z naszymi ojcami. W sobotę po Mszy św. o godz. 8:00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.


Zmiana tajemnic Żywego Różańca w następną niedzielę po Mszy św. o godz. 7:00.


Bardzo dziękujemy za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Obecnie pisane są dwie duże ikony do naszego kościoła. Ikony są wykonywane przez Wspólnoty Jerozolimskie w Warszawie. Postęp w pisaniu ikon można śledzić na naszym profilu facebookowym. Bóg zapłać za Waszą ofiarność!