Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pojednania. Dyżur spowiedzi trwa codziennie przez sześć godzin od poniedziałku do soboty od 9:00 do 12:00 i od 15:00 do 18:00. Aby skorzystać ze spowiedzi, wystarczy przyjechać do naszego kościoła w wyznaczonych godzinach i zadzwonić do dyżurującego ojca na numer telefonu, który znajduje się na tablicy w kruchcie kościoła.


W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną w naszym kościele może przebywać jednocześnie 60 osób. Prosimy, aby zapisywać się na Msze św. niedzielne poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej lub telefonicznie (789 317 173) w godz. 9-17 (od pon. do sob.). W niedzielę i święta na naszym kanale YouTube będziemy transmitować Msze św. o godz. 11:00 i 18:00. Wszystkim dziękujemy za zrozumienie i stosowanie się do dotychczasowych ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa.


Przy wyjściu z kościoła można złożyć ofiarę na pomoc poszkodowanym w Chorwacji w wyniku trzęsienia ziemi. Bóg zapłać!


Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w kościele o godz. 17:30. Od poniedziałku do soboty o godz. 19:30 zapraszamy na różaniec online. Różaniec będzie prowadzony poprzez nasz profil na Facebooku.


W czwartek o godz. 19:00 zapraszamy na katechezę online z Ojcami Kościoła. Szczegółowe informacje na naszym profilu facebookowym.


Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Obecnie instalowany jest monitoring, który umożliwi transmisję online wszystkich Mszy św. i nabożeństw z naszego kościoła. Bóg zapłać!


Z powodu pandemii nie może odbyć się w Waszych domach tradycyjna wizyta duszpasterska tzw. kolęda. Nie chcąc pozbawić Waszych rodzin i mieszkań błogosławieństwa i pokropienia wodą święconą, od następnej niedzieli, do końca stycznia, na zakończenie każdej Mszy Św. niedzielnej poświęcona zostanie woda, którą będzie można zabrać do swoich domów. Prosimy o przyniesienie wody w małych naczynkach. Przy wyjściu z kościoła będzie można zabrać obrzęd błogosławieństwa w Nowym Roku. Na podstawie obrzędu błogosławieństwa przedstawiciel rodziny będzie mógł przeprowadzić w swoim domu liturgię rodzinną z błogosławieństwem i pokropieniem wodą święconą. Woda może zostać poświęcona również w zwykły dzień po każdej Mszy Św. w zakrystii.