Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pojednania. Dyżur spowiedzi trwa codziennie przez sześć godzin od poniedziałku do soboty od 9:00 do 12:00 i od 15:00 do 18:00. Aby skorzystać ze spowiedzi, wystarczy przyjechać do naszego kościoła w wyznaczonych godzinach i zadzwonić do dyżurującego ojca na numer telefonu, który znajduje się na tablicy w kruchcie kościoła.


W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną w naszym kościele może przebywać jednocześnie 60 osób. Prosimy, aby zapisywać się na Msze św. niedzielne poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej lub telefonicznie (789 317 173) w godz. 9-17 (od pon. do sob.). W niedzielę i święta na naszym kanale YouTube będziemy transmitować Msze św. o godz. 11:00 i 18:00. Wszystkim dziękujemy za zrozumienie i stosowanie się do dotychczasowych ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa.


Spotkanie dla rodziców, których dzieci przystąpią w tym roku szkolnym do Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii, odbędzie się w czwartek, 21 stycznia, o godz. 19:00 w kościele. Ze względów epidemiologicznych prosimy, aby na spotkanie przyszedł tylko jeden z rodziców.


Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w kościele o godz. 17:30. Od poniedziałku do soboty o godz. 19:30 zapraszamy na różaniec online. Różaniec będzie prowadzony poprzez nasz profil na Facebooku.


Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Obecnie instalowany jest monitoring, który umożliwi transmisję online wszystkich Mszy św. i nabożeństw z naszego kościoła. Bóg zapłać!


Z powodu pandemii nie może odbyć się w Waszych domach tradycyjna wizyta duszpasterska tzw. kolęda. Nie chcąc pozbawić Waszych rodzin i mieszkań błogosławieństwa i pokropienia wodą święconą, od następnej niedzieli, do końca stycznia, na zakończenie każdej Mszy Św. niedzielnej poświęcona zostanie woda, którą będzie można zabrać do swoich domów. Prosimy o przyniesienie wody w małych naczynkach. Przy wyjściu z kościoła będzie można zabrać obrzęd błogosławieństwa w Nowym Roku. Na podstawie obrzędu błogosławieństwa przedstawiciel rodziny będzie mógł przeprowadzić w swoim domu liturgię rodzinną z błogosławieństwem i pokropieniem wodą święconą. Woda może zostać poświęcona również w zwykły dzień po każdej Mszy Św. w zakrystii.