W poniedziałek Msza św. roczna za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych o godz. 18:00.


W środę, 6 stycznia, Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Przy wyjściu z
kościoła będzie można złożyć ofiarę na misjonarzy dominikańskich.


W piątek od godz. 20:00 zapraszamy na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Na tablicy przy wyjściu z kościoła znajduje się grafik, na którym można zapisać się na nocną adorację.


Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pojednania. Dyżur spowiedzi trwa codziennie przez sześć godzin od poniedziałku do soboty od 9:00 do 12:00 i od 15:00 do 18:00. Aby skorzystać ze spowiedzi, wystarczy przyjechać do naszego kościoła w wyznaczonych godzinach i zadzwonić do dyżurującego ojca na numer telefonu, który znajduje się na tablicy w kruchcie kościoła.


W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną w naszym kościele może przebywać jednocześnie 60 osób. Prosimy, aby zapisywać się na Msze św. niedzielne poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej lub telefonicznie (789 317 173) w godz. 9-17 (od pon. do sob.). W niedzielę i święta na naszym kanale YouTube będziemy transmitować Msze św. o godz. 11:00 i 18:00. Wszystkim dziękujemy za zrozumienie i stosowanie się do dotychczasowych ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa.


Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe w kościele o godz. 17:30. Od poniedziałku do soboty o godz. 19:30 zapraszamy na różaniec online. Różaniec będzie prowadzony poprzez nasz profil na Facebooku.


Kolęda w tym roku odbędzie się tylko wówczas jeżeli sytuacja epidemiologiczna będzie bezpieczna dla naszych parafian.


Bardzo dziękujemy za ofiary składane na tacę, do skrzynki w kościele i poprzez Internet na e-tace i przelewem tradycyjnym. Bóg zapłać!


W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Eugenię Krajewską. Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci na wieki wieków. Amen.