Szukamy osoby, która mogłaby grać na liturgii w naszej parafii. Prosimy o pomoc w znalezieniu nowego organisty lub organistki.


Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pojednania. Dyżur spowiedzi trwa codziennie przez sześć godzin od poniedziałku do soboty od 9:00 do 12:00 i od 15:00 do 18:00. Aby skorzystać ze spowiedzi, wystarczy przyjechać do naszego kościoła w wyznaczonych godzinach i zadzwonić do dyżurującego ojca na numer telefonu, który znajduje się na tablicy w kruchcie kościoła. W Wigilię nie będzie dyżuru spowiedzi. Ze względu na to, że ojciec pełniący dyżur spowiedzi po południu, odprawia Mszę św. wieczorem, prosimy również, żeby spowiedzi nie planować tuż przed godz. 18:00, gdyż będący na dyżurze ojciec może nie zdążyć, wyspowiadać wszystkich przychodzących w tym czasie.


W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną w naszym kościele może przebywać jednocześnie 60 osób. Prosimy, aby zapisywać się na Msze św. niedzielne (również na Mszę św. w sobotę o godz. 18:00) poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. W niedzielę i święta na naszym kanale YouTube będziemy transmitować Msze św. o godz. 11:00 i 18:00. Wszystkim dziękujemy za zrozumienie i stosowanie się do dotychczasowych ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa.


W Wigilię zapraszamy na Pasterkę o godz. 22:00 i o godz. 24:00. Zapisy na naszej stronie internetowej. W Uroczystość Bożego Narodzenia pierwsza Msza św. o godz. 7:00.


W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – święto św. Szczepana, męczennika. Msze św. według porządku niedzielnego.


Przy schodach prowadzących do zakrystii są dostępne świece wigilijne oraz poświęcone opłatki, które możemy nabywać na wigilijny stół.


W tym tygodniu roznieśliśmy życzenia świąteczne do domów naszej parafii. W kruchcie kościoła są wyłożone koperty z życzeniami świątecznymi dla osób przychodzących do naszego kościoła spoza parafii. Zachęcamy do zabrania życzeń do swoich domów.


Bardzo dziękujemy za ofiary składane na tacę, do skrzynki w kościele i poprzez internet na e-tace oraz przelewem tradycyjnym. Bóg zapłać!