W związku z przeprowadzką do innego miasta naszej pani organistki szukamy osoby, która mogłaby grać na liturgii w naszej parafii. Prosimy o pomoc w znalezieniu nowego organisty lub organistki.


Dziękujemy za ofiary składane na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Zebraliśmy 639 zł. Bóg zapłać!


Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w adoracji Najświętszego Sakramentu w nocy z piątku na sobotę.


Dzisiaj po Mszy św. o godz. 16:00 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Intencje do Matki Bożej można składać internetowo, w zakrystii lub do skrzynki w kościele. W tych intencjach będziemy modlić się w czasie nabożeństwa oraz na Mszy św. o godz. 16:00.


W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną w naszym kościele może przebywać jednocześnie 60 osób. Prosimy, aby zapisywać się na Msze św. niedzielne (również na Mszę św. w sobotę o godz. 18:00) poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. W niedzielę i święta na naszym kanale YouTube będziemy transmitować Msze św. o godz. 11:00 i 18:00. Wszystkim dziękujemy za zrozumienie i stosowanie się do dotychczasowych ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa.


Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pojednania. Dyżur spowiedzi trwa codziennie przez sześć godzin od poniedziałku do soboty od 9:00 do 12:00 i od 15:00 do 18:00. Aby skorzystać ze spowiedzi, wystarczy przyjechać do naszego kościoła w wyznaczonych godzinach i zadzwonić do dyżurującego ojca na numer telefonu, który znajduje się na tablicy w kruchcie kościoła. W związku z epidemią prosimy o nieodkładanie spowiedzi na ostatni czas Adwentu. Z powodu ograniczeń epidemiologicznych nie będziemy mogli wówczas wyspowiadać wszystkich zgłaszających się penitentów. Ze względu na to, że ojciec pełniący dyżur spowiedzi po południu, odprawia Mszę św. wieczorem, prosimy również, żeby spowiedzi nie planować tuż przed godz. 18:00, gdyż będący na dyżurze ojciec może nie zdążyć, wyspowiadać wszystkich przychodzących w tym czasie.


Przy schodach prowadzących do zakrystii są dostępne świece wigilijne oraz poświęcone opłatki, które możemy nabywać na wigilijny stół.


Bardzo dziękujemy za ofiary składane na tacę, do skrzynki w kościele i poprzez internet na e-tace oraz przelewem tradycyjnym. Bóg zapłać!