Biskup Bielsko-Żywiecki udziela do odwołania dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy Świętej dla wszystkich wiernych i przebywających na terenie Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Zachęcamy do uczestnictwa we Mszach św. poprzez środki masowego przekazu oraz wspólną modlitwę w rodzinach. W sposób szczególny o skorzystanie z dyspensy prosimy osoby starsze, przewlekle chore i te, dla których infekcja stanowi wysokie ryzyko. Zachęcamy, w miarę możliwości, do uczestniczenia we Mszach św. w tygodniu, zachowując wszystkie zalecenia sanitarne. W związku z Uroczystością Wszystkich Świętych Kuria Diecezjalna zachęca do odwiedzania cmentarzy w dni poprzedzające i następujące po uroczystości, o zrezygnowanie z wyjazdów na cmentarze w innych miejscowościach i o nieorganizowanie spotkań rodzinnych.


W związku z trudną sytuacją epidemiologiczną w naszym kościele może przebywać jednocześnie 126 osób. Prosimy, aby zapisywać się na Msze św. niedzielne poprzez formularz znajdujący się na naszej stronie internetowej. W niedzielę wprowadzamy do odwołania dodatkową Mszę św. o godz. 13:00.


Dziękujemy za ofiary składane na rzecz Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierającej kształcenie uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy 1500 zł. Bóg zapłać za Waszą ofiarność!


Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pojednania. Dyżur spowiedzi trwa codziennie przez sześć godzin od poniedziałku do soboty od 9:00 do 12:00 i od 15:00 do 18:00. Żeby skorzystać ze spowiedzi, wystarczy przyjechać do naszego kościoła w wyznaczonych godzinach i zadzwonić do dyżurującego ojca na numer telefonu, który znajduje się na tablicy w kruchcie kościoła.


W drugiej połowie października rozpoczną się spotkania dla młodzieży, która w najbliższym roku szkolnym chce przygotować się i przystąpić do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Informacje i zapisy na stronie internetowej.


W kościele wyłożone są kartki wypominkowe (zalecki), które po wypełnieniu prosimy składać w zakrystii. Wypominki można składać również poprzez naszą stronę internetową, na której znajduje się odpowiedni formularz. Zachęcamy do wypisywania imion zmarłych, których będziemy polecać w modlitwie różańcowej przez cały listopad oraz na Mszach św. „Rocznych” w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 18:00.