Bardzo dziękujemy za skrupulatne przestrzeganie w kościele przepisów sanitarnych związanych z epidemią. Przypominamy, że wszyscy przebywający w kościele z wyjątkiem sprawujących liturgię muszą mieć zasłonięte usta i nos.


Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pojednania. Dyżur spowiedzi trwa codziennie przez sześć godzin od poniedziałku do soboty od 9:00 do 12:00 i od 15:00 do 18:00. Żeby skorzystać ze spowiedzi, wystarczy przyjechać do naszego kościoła w wyznaczonych godzinach i zadzwonić do dyżurującego ojca na numer telefonu, który znajduje się na tablicy w kruchcie kościoła.


Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty o godz. 17:15.


W drugiej połowie października rozpoczną się spotkania dla młodzieży, która w najbliższym roku szkolnym chce przygotować się i przystąpić do sakramentu Bierzmowania w naszej parafii. Informacje i zapisy na stronie internetowej.


W poniedziałek Msza św. „Roczna” za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych o godz. 18:00.


W kościele wyłożone są kartki wypominkowe (zalecki), które po wypełnieniu prosimy składać w zakrystii. Zachęcamy do wypisywania imion zmarłych, których będziemy polecać w modlitwie różańcowej przez cały listopad oraz na Mszach św. „Rocznych” w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 18:00.


Spotkanie dla rodziców, których dzieci przygotowują się do I Komunii św. odbędzie się w czwartek o godz. 19:00 w kościele.


W piątek o godz. 15:00 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Ze względów epidemiologicznym nabożeństwa będziemy odprawiać w kościele.


Zapraszamy na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 20:00. Na tablicy przy wyjściu z kościoła znajduje się grafik, na którym można zapisać się na nocną adorację.


W poniedziałek pożegnamy śp. Lucjana Michalskiego. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków. Amen.