Bardzo dziękujemy za skrupulatne przestrzeganie w kościele przepisów sanitarnych związanych z epidemią. Przypominamy, że wszyscy przebywający w kościele z wyjątkiem sprawujących liturgię muszą mieć zasłonięte usta i nos.


Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pojednania. Dyżur spowiedzi trwa codziennie przez sześć godzin od poniedziałku do soboty od 9:00 do 12:00 i od 15:00 do 18:00. Żeby skorzystać ze spowiedzi, wystarczy przyjechać do naszego kościoła w wyznaczonych godzinach i zadzwonić do dyżurującego ojca na numer telefonu, który znajduje się na tablicy w kruchcie kościoła.


Dziś na Mszy św. o 16:00 będziemy modlić się w intencjach fatimskich. Intencje można składać w zakrystii lub do skrzynki w kościele. Różaniec fatimski odmówimy bezpośrednio po Mszy św.


Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w adoracji Najświętszego Sakramentu w nocy z piątku na sobotę.


W ramach XVI Festiwalu Ekumenicznego zapraszamy na prelekcję prof. dr. hab. Marka Rembierza pt. Dążenie do jedności a wyzwania peryferiów – ekumenizm papieża Franciszka. Spotkanie odbędzie się w środę, 23 września, o godz. 19:00 w kościele.


Spotkanie dla rodziców, których dzieci przystąpią w tym roku szkolnym do Pierwszej Komunii św. w naszej parafii, odbędzie się w czwartek, 17 września, o godz. 19:00 w kościele.


W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Joannę i Izabelę Kieda oraz śp. Jana Pochopień. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci na wieki wieków. Amen.