Bardzo dziękujemy za skrupulatne przestrzeganie w kościele przepisów sanitarnych związanych z epidemią. Przypominamy, że wszyscy przebywający w kościele z wyjątkiem sprawujących liturgię muszą mieć zasłonięte usta i nos.


Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pojednania. Dyżur spowiedzi trwa codziennie przez sześć godzin od poniedziałku do soboty od 9:00 do 12:00 i od 15:00 do 18:00. Żeby skorzystać ze spowiedzi, wystarczy przyjechać do naszego kościoła w wyznaczonych godzinach i zadzwonić do dyżurującego ojca na numer telefonu, który znajduje się na tablicy w kruchcie kościoła.


W następną niedzielę na Mszy św. o 16:00 będziemy modlić się w intencjach fatimskich. Intencje można składać w zakrystii lub do skrzynki w kościele. Różaniec fatimski odmówimy bezpośrednio po Mszy św.


Zapraszamy na całonocną adorację Najświętszego Sakramentu w piątek od godz. 20:00. Na tablicy przy wyjściu z kościoła znajduje się grafik, na którym można zapisać się na nocną adorację.


W niedzielę, 13 września, na Mszy św. o godz. 11:00 będziemy dziękować Panu Bogu za tegoroczne zbiory. W sobotę, 12 września, prosimy o przyniesienie płodów rolnych z pól i sadów do przystrojenia kościoła.


Spotkanie dla rodziców, których dzieci przystąpią w tym roku szkolnym do Pierwszej Komunii św. w naszej parafii, odbędzie się w czwartek, 17 września, o godz. 19:00 w kościele.