Odwiedzamy naszych parafian w soboty i niedziele od godz. 14:00,  w pozostałe dni tygodnia od godz. 15:00.

PLAN I – według daty

28 grudnia (sobota), od godz. 14:00 – ul. Kozakowicka, Osiedlowa w Kozakowicach, Wałowa, Rolnicza, Wesoła

29 grudnia (niedziela), od godz. 14:00 – ul. Cinciały, Osiedlowa na Równi, Orzechowa na Równi, Przelotowa, Pszenna, Skrajna

30 grudnia (poniedziałek), od godz. 15:00 – ul. Cieszyńska, Folwarczna, Obrzeżna, Komunalna, Kwiatowa

2 stycznia (czwartek), od godz. 15:00 – ul. Katowicka, Porzeczkowa, Sosnowa, Laskowa

3 stycznia (piątek), od godz. 15:00 – ul. Sztwiertni

4 stycznia (sobota), od godz. 14:00 – ul. Skoczowska (Leśny Zakątek 100 A, B, D, E), Orzechowa w Hermanicach, Osiedlowa w Hermanicach, Jabłonowa

5 stycznia (niedziela), od godz. 14:00 – ul. Skoczowska

6 stycznia (poniedziałek), od godz. 14:00 – ul. Różana, Jasna, Stellera, Wspólna

7 stycznia (wtorek), od godz. 15:00 – ul. Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Agrestowa, Malinowa, Kuźnicza, Wiśniowa

8 stycznia (środa), od godz. 15:00 – ul. Jaśminowa, Daszyńskiego, Miła

9 stycznia (czwartek), od godz. 15:00 – ul. Fabryczna (domy), Fabryczna I i II (bloki), Kaczeńców

10 stycznia (piątek), od godz. 15:00 – ul. Długa, Choinkowa, Siewna

11 stycznia (sobota), od godz. 14:00 – ul. Nad Bładnicą, Urocza, Owocowa, Wodna

12 stycznia (niedziela), od godz. 14:00 – ul. Beskidzka

13 stycznia (poniedziałek), od godz. 15:00 – ul. Dominikańska i kolęda uzupełniająca

PLAN II – według nazw ulic

ul. Agrestowa (7.01, od godz. 15:00)
ul. Beskidzka (12.01, od godz. 14:00)
ul. Brzoskwiniowa (7.01, od godz. 15:00)
ul. Choinkowa (10.01, od godz. 15:00)
ul. Cieszyńska (30.12, od godz. 15:00)
ul. Cinciały (29.12, od godz. 14:00)
ul. Czereśniowa (7.01, od godz. 15:00)
ul. Daszyńskiego (8.01, od godz. 15:00)
ul. Długa (10.01, od godz. 15:00)
ul. Dominikańska (13.01, od godz. 15:00)
ul. Fabryczna (domy) (9.01, od godz. 15:00)
ul. Fabryczna I i II (bloki) (9.01, od godz. 15:00)
ul. Folwarczna (30.12, od godz. 15:00)
ul. Jabłonowa (4.01, od godz. 14:00)
ul. Jasna (6.01, od godz. 14:00)
ul. Jaśminowa (8.01, od godz. 15:00)
ul. Kaczeńców (9.01, od godz. 15:00)
ul. Katowicka (2.01, od godz. 15:00)
ul. Komunalna (30.12, od godz. 15:00)
ul. Kozakowicka (28.12, od godz. 14:00)
ul. Kuźnicza (7.01, od godz. 15:00)
ul. Kwiatowa (30.12, od godz. 15:00)
ul. Laskowa (2.01, od godz. 15:00)
Leśny Zakątek 100 A, B, D, E (4.01, od godz. 14:00)
ul. Malinowa (7.01, od godz. 15:00)
ul. Miła (8.01, od godz. 15:00)
ul. Nad Bładnicą (11.01, od godz. 14:00)
ul. Obrzeżna (30.12, od godz. 15:00)
ul. Orzechowa na Równi (29.12, od godz. 14:00)
ul. Orzechowa w Hermanicach (4.01, od godz. 14:00)
ul. Osiedlowa na Równi (29.12, od godz. 14:00)
ul. Osiedlowa w Hermanicach (4.01, od godz. 14:00)
ul. Osiedlowa w Kozakowicach (28.12, od godz. 14:00)
ul. Owocowa (11.01, od godz. 14:00)
ul. Porzeczkowa (2.01, od godz. 15:00)
ul. Przelotowa (29.12, od godz. 14:00)
ul. Pszenna (29.12, od godz. 14:00)
ul. Rolnicza (28.12, od godz. 14:00)
ul. Różana (6.01, od godz. 14:00)
ul. Siewna (10.01, od godz. 15:00)
ul. Skoczowska (5.01, od godz. 14:00)
ul. Skoczowska – Leśny Zakątek 100 (4.01, od godz. 14:00)
ul. Skrajna (29.12, od godz. 14:00)
ul. Sosnowa (2.01, od godz. 15:00)
ul. Stellera (6.01, od godz. 14:00)
ul. Sztwiertni (3.01, od godz. 15:00)
ul. Urocza (11.01, od godz. 14:00)
ul. Wałowa (28.12, od godz. 14:00)
ul. Wesoła (28.12, od godz. 14:00)
ul. Wiśniowa (7.01, od godz. 15:00)
ul. Wodna (11.01, od godz. 14:00)
ul. Wspólna (6.01, od godz. 14:00)