Ogłoszenia duszpasterskie

IV Niedziela Adwentu

22 grudnia 2019

  1. W zakrystii są dostępne wigilijne świece „Caritas” oraz poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  2. Świetlica zaprasza na przedświąteczny kiermasz własnoręcznie wykonanych ozdób. Na kiermaszu można nabyć stroiki z żywych gałązek. Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na działalność świetlicy.
  3. Dziękujemy za choinki ofiarowane do kościoła. Bóg zapłać!
  4. W wigilię o północy zapraszamy na „Pasterkę”. Spowiedź w wigilę do godz. 9.30.
  5. W Uroczystość Bożego Narodzenia, pierwsza Msza św. o godz. 9.00 (nie będzie mszy o godz. 7.00). Pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego.
  6. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – święto św. Szczepana, męczennika. Msze św. według porządku niedzielnego. W pierwszy i drugi dzień świąt nie będzie spowiedzi przed liturgią.
  7. Polecamy świąteczne wydanie Gościa Niedzielnego i Niedzieli o zwiększonej objętości i z atrakcyjnymi dodatkami. W Gościu Niedzielnym polecamy scenariusz rodzinnej modlitwy przed wieczerzą wigilijną oraz list papieża Franciszka, w którym wyjaśnia symbolikę żłóbka. Do Niedzieli dołączona została płyta Golec Orkiestry, śpiewnik i kalendarz. Cena każdej z gazet 10 zł.
  8. W sobotę, 28 grudnia rozpoczynamy wizytę kolędową w naszej parafii. Plan Kolędy zamieszczony jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej klasztoru. W dni powszednie będziemy rozpoczynać wizytę duszpasterską od godz. 15.00, w soboty i w niedziele od godz. 14.00. Ofiary składane przy okazji Kolędy, zostaną przeznaczone na wykonanie dwóch ikon do naszego kościoła. Dziękujemy za Waszą ofiarność! Wszystkich nowych parafian, których jeszcze nie odwiedzaliśmy w czasie Kolędy prosimy o pozostawienie dokładnych adresów swoich mieszkań w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Kancelaria parafialna w czasie kolędy będzie czynna w środę od godz. 10.00 do 11.00.
  9. Prosimy o transport na Kolędę na ul. Kozakowicką, (Wesołą i Rolniczą), Cinciały, (Obrzeżną i Komunalną). Informację prosimy pozostawić w zakrystii. Bóg zapłać!

Kolęda do końca roku.

28 grudnia 2019 – sobota od godz. 14.00

ul. Kozakowicka, Osiedlowa w Kozakowicach, Wałowa, Rolnicza, Wesoła.

29 grudnia 2019 – niedziela od godz. 14.00

ul. Cinciały, Osiedlowa na Równi, Orzechowa na Równi, Przelotowa, Pszenna, Skrajna.

30 grudnia 2019 – poniedziałek od godz. 15.00

ul. Cieszyńska, Folwarczna, Obrzeżna, Komunalna, Kwiatowa.