1. Zapraszamy na Msze św. Roratnie od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w soboty o godz. 8.00. Szczególne zaproszenie kierujemy do dzieci i młodzieży.
  2. W zakrystii są dostępne wigilijne świece „Caritas” oraz poświęcone opłatki.
  3. W związku z Tygodniem Modlitw i Pomocy Kościołowi na Wschodzie od dzisiejszej niedzieli przez cały tydzień będzie można do puszki na ubogich złożyć ofiarę na potrzeby Kościoła na Wschodzie. Ponadto w następną niedzielę o. Roman Schulz, który pracuje na Białorusi, będzie kwestować przed kościołem. Bóg zapłać za Waszą ofiarność!
  4. W poniedziałek, 10 grudnia zapraszamy na katechezę dla dorosłych. Temat: „Walka, rozeznanie, słuchanie”. Spotkanie odbędzie się o godz 19.00 w bibliotece.
  5. Spotkanie Grupy Modlitwy Uwielbienia we wtorek o 19.00. Spotkanie odbędzie się w bibliotece.
  6. W czwartek, 13 grudnia zapraszamy na fatimski różaniec pokutny o godz. 17.00, następnie na Mszę w intencjach fatimskich. Intencje można składać w zakrystii lub do skrzynki w kościele.
  7. Spotkanie dla rodziców, których dzieci przystąpią w tym roku szkolnym do Pierwszej Komunii św. w naszej parafii odbędzie się w czwartek, 13 grudnia o godz. 19.00 w kościele.
  8. W piątek od godz. 20.00 zapraszamy na całonocną Adorację Najświętszego Sakramentu. Na tablicy przy wyjściu z kościoła znajduje się grafik, na którym można zapisać się na nocną adorację.
  9. Zapraszamy na kolejny wykład Dominikańskiej Szkoły Wiary. Wykład odbędzie się w sobotę, 15 grudnia o godz. 15.00. Temat: „Kąpiel w ziołach” – o sakramencie pokuty i pojednania. Wykład poprowadzi o. Krzysztof Popławski OP. Informacje na plakatach znajdujących się przy wyjściu z kościoła oraz na naszej stronie internetowej i facebookowej.
  10. W niedzielę za tydzień, w naszej parafii rozpoczynamy rekolekcje adwentowe, które potrwają do środy. Msze św. z naukami od poniedziałku do środy o godz. 8.00 i 18.00. Rekolekcje poprowadzi o. Roman Schulz OP.
  11. W tym tygodniu pożegnaliśmy śp. Bogusława Kubicę. Wieczne odpoczywanie racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci na wieli wieków. Amen.