1. Od 28 września do 6 października 2018 roku odbywa się XVII Tydzień z Ewangelią. W ramach tego wydarzenia zaplanowano wiele inicjatyw ewangelizacyjnych. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach oraz na stronie internetowej i facebookowej diecezji Bielsko-Żywieckiej.

  2. Dziękujemy wszystkim, którzy poparli obywatelski projekt renowacji zabytkowych krzyży znajdujących się na terenie naszej parafii. Dzięki Waszemu zaangażowaniu projekt uzyskał akceptację władz naszego miasta i zostanie zrealizowany. Bóg zapłać!

  3. W dniu dzisiejszym zbierane są przed kościołem ofiary na rzecz Fundacji św. Antoniego, która prowadzi pomoc dla najuboższych i bezdomnych mieszkańcom naszego miasta. Bóg zapłać za wsparcie!

  4. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17.15.

  5. W kościele wyłożone są kartki „wypominkowe”, które po wypełnieniu prosimy składać w zakrystii. Zachęcamy do wypisywania imion zmarłych, których będziemy polecać w modlitwie różańcowej przez cały listopad oraz na Mszach św. „Rocznych” w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz. 18.00.

  6. W poniedziałek zapraszamy na Mszę św. „roczną” w intencji zmarłych powierzonych na kartkach wypominkowych o godz. 18.00. O godz. 17.15 różaniec w intencji zmarłych.

  7. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w poniedziałek o godz. 17.00.

  8. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy św. o 18.00 będzie można uczcić relikwie Jana Pawła II. W piątek spowiedź rano w godz. 7.30 – 8.00 oraz popołudniu w godz. 16.00 – 18.00. Przed południem odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Jak w każdy pierwszy piątek zapraszamy na dodatkowe Msze św. o 16.30 dla dzieci i o 19.30. W sobotę po Mszy św. o godz. 8.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.

  9. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 9.00 spotkanie dzieci, które przygotowują się do I Komunii św.