1. W czwartek, 13 września zapraszamy na fatimski różaniec pokutny o godz. 17.00, następnie na Mszę św. za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej. Intencje można składać w zakrystii lub do skrzynki w kościele.
  2. W piątek od godz. 20.00 zapraszamy na całonocną Adorację Najświętszego Sakramentu. Na tablicy przy wyjściu z kościoła znajduje się grafik, na którym można zapisać się na nocną adorację.
  3. Spotkanie dla rodziców, których dzieci przystąpią w tym roku szkolnym do Pierwszej Komunii św. w naszej parafii odbędzie się w czwartek 20 września o godz. 19.00 w kościele. Uroczystość Pierwszej Komunii św. odbędzie się w naszej parafii 26 maja 2019 roku.
  4. Jak ogłaszaliśmy wcześniej, dzisiaj po każdej Mszy św. przy wyjściu z kościoła będą czekać wolontariusze, którzy mogą pomóc w głosowaniu drogą elektroniczna, na projekt renowacji zabytkowych krzyży znajdujących się na terenie naszej parafii.