12 sierpnia 2018

  1. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w adoracji Najświętszego Sakramentu w nocy z piątku na sobotę. Bóg zapłać!

  2. W poniedziałek, 13 sierpnia zapraszamy na fatimski różaniec pokutny o godz. 17.00, następnie na Mszę św. za wstawiennictwem Matki Bożej Fatimskiej. Intencje można składać w zakrystii lub do skrzynki w kościele.

  3. W środę, 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. w naszym kościele według porządku niedzielnego, po każdej Mszy św. poświecenie ziół i kwiatów.

  4. W piątek, 17 sierpnia w naszym Zakonie przypada święto św. Jacka, Patrona Polskiej Prowincji Dominikanów. W tym dniu, po każdej Mszy św., święcimy kłosy pszenicy na pamiątkę cudu który dokonał św. Jacek, gdy po gradobiciu podniósł zboże ratując miejscowych ludzi przed głodem. Poświęcone kłosy mają nam przypominać o wartości chleba.

  5. Zapraszamy na festyn i I Bieg św. Dominika, który odbędzie się dzisiaj. W programie festynu wiele atrakcji dla dzieci i rodzin. Początek biegu o godz. 15.00. Dochód z Biegu św. Dominikazostanie przekazany na cele charytatywne. Informacje na plakatach i naszej stronie internetowej i facebookowej. Serdecznie zapraszamy!

  6. Dziękujemy wszystkim, którzy składają ofiary na wykończenie wnętrza naszego kościoła. Obecnie zbieramy środki na wykonanie pozostałych witraży do naszego kościoła. Bóg zapłać za Waszą ofiarność!