1. W zakrystii są jeszcze dostępne opłatki wigilijne. Nie ma już świec Caritas.

  2. W dniu dzisiejszym nie będzie Mszy św. o godz. 18.00. O północy zapraszamy na „Pasterkę”. Taca z „Pasterki” będzie przeznaczona na „Fundusz Obrony Życia”.

  3. W Uroczystość Bożego Narodzenia, pierwsza Msza św. o godz. 9.00 (nie będzie mszy o godz. 7.00). Pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego.

  4. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia – święto św. Szczepana, męczennika, niedzielny porządek Mszy św.

  5. Apostolstwo Dobrej Śmierci zaprasza na nabożeństwo we wtorek, 26 grudnia o godz. 17.00.

  6. W środę 27 grudnia święto św. Jana Apostoła, podczas Mszy św. poświęcenie wina. Również w środę, zapraszamy na koncert charytatywny, który odbędzie się o godz. 19.00. Po koncercie będzie można złożyć ofiarę na rzecz podopiecznej fundacji „Kawałek Nieba” Dominiki Greń. Więcej informacji na plakatach i ulotkach znajdujących się przy wyjściu z kościoła.

  7. W sobotę, 30 grudnia o godz. 10.00 Msza św. dla seniorów, a następnie spotkanie w „schronie”. Serdecznie zapraszamy!

  8. W czwartek, 28 grudnia rozpoczynamy wizytę kolędową w naszej parafii. Plan Kolędy zamieszczony jest na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej klasztoru. W dni powszednie będziemy rozpoczynać wizytę duszpasterską od godz. 15.00, w soboty i w niedziele od godz. 14.00. Ofiary składane przy okazji Kolędy, zostaną przeznaczone na wykonanie kolejnych witraży do naszego kościoła. Dziękujemy za Waszą ofiarność! Osoby, które chcą pomóc w dotarciu do odwiedzanych domów w Kozakowicach, na Równi oraz na ulicach Cieszyńskiej i Komunalnej prosimy o zgłoszenie się do zakrystii. Wszystkich nowych parafian, których jeszcze nie odwiedzaliśmy w czasie Kolędy prosimy o pozostawienie dokładnych adresów swoich mieszkań w zakrystii lub w kancelarii parafialnej. Kancelaria parafialna w czasie kolędy będzie czynna w środę od godz. 10.00 do 11.00

Plan kolędy na najbliższy tydzień:

28 grudnia 2017 – czwartek od godz. 15.00

ul. Kozakowicka, Osiedlowa w Kozakowicach, Cinciały, Rolnicza, Wesoła, Wałowa.

29 grudnia 2017 – piątek od godz. 15.00

ul. Katowicka, Cieszyńska, Pszenna, Skrajna.

30 grudnia 2017 – sobota od godz. 14.00

ul. Obrzeżna, Orzechowa na Równi, Komunalna, Osiedlowa na Równi, Przelotowa, Laskowa, Sosnowa.