1. Spotkanie dla gimnazjalistów klas III, którzy w tym roku będą przygotowywać się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00.

  2. W środę 13 września zapraszamy na Różaniec Fatimski o godz. 17.00. Intencje do Matki Bożej można składać w zakrystii lub do skrzynki w kościele. W tych intencjach będziemy modlić się w czasie nabożeństwa oraz na Mszy św. o godz. 18.00.

  3. W sobotę o 9.00 spotkanie ministrantów.

  4. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w adoracji Najświętszego Sakramentu w nocy z piątku na sobotę. Bóg zapłać!

  5. W naszej parafii powstaje Grupa Modlitwy Uwielbienia. Grupa zaprasza na modlitwę, w której będziemy uwielbiać Boga w Trójcy Jedynego w piątek 22 września, po Mszy św. o godz. 19.30

  6. Spotkanie dla rodziców, których dzieci przystąpią w tym roku szkolnym do Pierwszej Komunii św. w naszej parafii odbędzie się w czwartek 21 września o godz. 19.00 w kościele. Uroczystość Pierwszej Komunii św. odbędzie się w naszej parafii 13 maja 2018 roku.

  7. Zapraszamy na pielgrzymkę do czterech sanktuariów maryjnych naszej diecezji: do sanktuarium w Chybiu, Hałcnowie, Rychwałdzie i Szczyrku. Cena 60 zł. W cenę pielgrzymki jest wliczony obiad w Rychwałdzie. Pielgrzymka odbędzie się w sobotę 30 września. Zapisy w zakrystii.